Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Eudialit, egiryn, nefelin - rzadkość - Rosja

Cena:  
400,00 zł

MM1768

Wielkość okazuok 103 x 74 x 5 mm
LokalizacjaGóra Eveslogchorr, Chibiny, Murmanskaya Oblast, półwysep Kola, Rosja

Jednostronnie polerowana płytka z rzadkim eudialitem w towarzystwie egirynu oraz nefelinu. Wspaniała barwa eudialitu. Na płytce przekroje przez automorficzne kryształy. Doskonały poler.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Eudialit
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Jednostronnie polerowana płytka z rzadkim eudialitem w towarzystwie egirynu oraz nefelinu. Wspaniała barwa eudialitu. Na płytce przekroje przez automorficzne kryształy. Doskonały poler.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.