Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Fosfosyderyt - rzadki minerał żelaza - Portugalia

Cena:  
35,00 zł

MM2293

Wielkość okazuok 48 x 30 x 30 mm
LokalizacjaKopalnia Sítio do Castelo, Folgosinho, gmina Gouveia, dystryky Guarda, Portugalia

Fosfosyderyt o bardzo ładnej fioletowej barwie. Fosfosyderyt to rzadki minerał żelaza z grupy fosforanów. Bardzo ciekawa lokalizacja obfitująca w wiele rzadkich minerałów.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Fosfosyderyt
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Fosfosyderyt o bardzo ładnej fioletowej barwie. Fosfosyderyt to rzadki minerał żelaza z grupy fosforanów. Bardzo ciekawa lokalizacja obfitująca w wiele rzadkich minerałów.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.