Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Hemimorfit - rzadki minerał cynku - Meksyk

Cena:  
68,00 zł

MM1372

Wielkość okazuok 44 x 45 x 25 mm
LokalizacjaKopalnia Ojuela, Mapimí, Meksyk

Bardzo rzadki minerał strefy utleniania złóż kruszców cynku, głównie sfalerytu. Wspaniałe kryształy, przejrzyste i błyszczące. Hemimorfit narasta na limonicie. Okaz na plastikowej podstawce.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Hemimorfit
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Bardzo rzadki minerał strefy utleniania złóż kruszców cynku, głównie sfalerytu. Wspaniałe kryształy, przejrzyste i błyszczące. Hemimorfit narasta na limonicie. Okaz na plastikowej podstawce.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.