Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Kryształ górski z kalcytem - geoda - dwie części - Maroko

Cena:  
250,00 zł

MM5013

Wielkość okazu całość po złożeniu ok 130 x 150 x135 mm
LokalizacjaSmara, Sahara Zachodnia, Maroko

Kompletna (dwie części) geoda z kryształem górskim i kalcytem. Ładnie wykształcone, błyszczące kryształy. Okaz pochodzi z rejonu miejscowości Smara na Saharze Zachodniej w Maroku.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Kryształ górski
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Kompletna (dwie części) geoda z kryształem górskim i kalcytem. Ładnie wykształcone, błyszczące kryształy. Okaz pochodzi z rejonu miejscowości Smara na Saharze Zachodniej w Maroku.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.