Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Duży ząb rekina Otodus obliquus na skale - Eocen - Maroko

Cena:  
200,00 zł

MM5493

Wielkość okazuok. 132 x 110 x 59 mm, wymiary samego zęba ok 83 x 50 mm
Wiek geologicznyPaleogen
LokalizacjaOued Zem, Prowincja Khouribga, Maroko
Bardzo ładnie zachowany, duży ząb eoceńskiego rekina z rodzaju Otodus w skale. Skamieniałość ma ok. 50 milionów lat i pochodzi z fosforytów okolic miejscowości Oued Zem w Maroku.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Rekiny
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Bardzo ładnie zachowany, duży ząb eoceńskiego rekina z rodzaju Otodus w skale. Skamieniałość ma ok. 50 milionów lat i pochodzi z fosforytów okolic miejscowości Oued Zem w Maroku.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.