Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Rubin (korund), zoisyt, pargasyt - zonalna budowa - Tanzania

Cena:  
1 300,00 zł

MM1357

Wielkość okazuokaz ok 100 x 79 x 7 mm, sam rubin ok 60 mm
LokalizacjaKopalnia Mundarara, region Arusha, Tanzania

Niesamowity okaz rubinu (szlachetny korund) w towarzystwie zoizytu i pargasytu. Okaz pochodzi z rejonu Kilimandżaro, najwyższej góry Afryki. Wspaniała, intensywna barwa rubinu kontrastuje z zielenią zoisytu. Dodatkowego uroku dodają laminy pargasytu, rzadkiego minerału z grupy amfiboli. Rubin dodatkowo posiada strefową budowę podkreśloną iryzacją. Wielkość samego rubinu ok 60 mm! Okaz w formie jednostronnie polerowanej płytki.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Rubin
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Niesamowity okaz rubinu (szlachetny korund) w towarzystwie zoizytu i pargasytu. Okaz pochodzi z rejonu Kilimandżaro, najwyższej góry Afryki. Wspaniała, intensywna barwa rubinu kontrastuje z zielenią zoisytu. Dodatkowego uroku dodają laminy pargasytu, rzadkiego minerału z grupy amfiboli. Rubin dodatkowo posiada strefową budowę podkreśloną iryzacją. Wielkość samego rubinu ok 60 mm! Okaz w formie jednostronnie polerowanej płytki.

Video

Rubin o zonalnej budowie, zoisyt, pargasyt

Film przedstawia okaz z naszej oferty. Nr katalogowy: MM1357Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.