Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas
Wyprzedaż! Trylobit Flexicalymene ouzregui - Ordowik - Maroko

Trylobit Flexicalymene ouzregui - Ordowik - Maroko

Cena:  
25,00 zł

MM2940

Wielkość okazuok. 78 x 46 mm
Wiek geologicznyOrdowik
Lokalizacja Alnif, Maroko
Przedmiotem oferty jest widoczny na zdjęciach ordowicki trylobit z rodzaju Flexicalymene. Jego wiek to ok. 445 mln lat.  Stan zachowania jak na zdjęciach. Okaz częściowo klejony, uzupełniane ubytki.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Wyprzedaże
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Przedmiotem oferty jest widoczny na zdjęciach ordowicki trylobit z rodzaju Flexicalymene. Jego wiek to ok. 445 mln lat.  Stan zachowania jak na zdjęciach. Okaz częściowo klejony, uzupełniane ubytki.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.