Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas
Wyprzedaż! Piromorfit, kwarc - Francja

Piromorfit, kwarc - Francja

Cena:  
10,00 zł

K666

Wielkość okazuok. 31 x 30 x 22 mm
LokalizacjaKopalnia La Vidale, Asprieres, Departament Aveyron, Region Midi-Pyrenees, Francja
Kwarc w towarzystwie rzadkiego minerału ołowiu z grupy fosforanów - piromorfitu. Okaz z nieczynnej kopalni w Środkowych Pirenejach we Francji.

Więcej szczegółów

1 szt.+

Zobacz pozostałe w kategorii: Wyprzedaże
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Kwarc w towarzystwie rzadkiego minerału ołowiu z grupy fosforanów - piromorfitu. Okaz z nieczynnej kopalni w Środkowych Pirenejach we Francji.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.