Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Akcesoria kolekcjonerskie Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 3,50 zł Sprzedane

  Estetyczne podstawki wykonane z tworzywa sztucznego o wymiarach 70 x 50 mm. Podstawki są bardzo trwałe i solidnie wykonane. Nadają się do ekspozycji większości minerałów i skamieniałości. Cena dotyczy jednej sztuki.

  3,50 zł
    Sprzedane   Więcej
  Sprzedane
 • 6,50 zł Sprzedane

  Estetyczne podstawki wykonane z tworzywa sztucznego o wymiarach 100 x 73 mm. Podstawki są bardzo trwałe i solidnie wykonane. Nadają się do ekspozycji większości minerałów i skamieniałości. Cena dotyczy jednej sztuki.

  6,50 zł
    Sprzedane   Więcej
  Sprzedane
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.