Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Metody i koszt dostawy towarów zakupionych w sklepie Mente et Malleo.

Przesyłki nadajemy codziennie w dni robocze (od poniedziałku do piątku), za pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy kurierskiej DPD.

- Dla zamówień złożonych do godziny 12.00 wysyłka kurierem jeszcze tego samego dnia (dotyczy zamówień realizowanych za pobraniem lub opłaconych do wymienionej godziny).

- Dla zamówień złożonych do godziny 14.00 wysyłka Pocztą Polską również w tym samym dniu (dotyczy zamówień realizowanych za pobraniem lub opłaconych do wymienionej godziny).

Zamówienia realizowane są w kolejności ich składania. W przypadku dużej liczby realizowanych zamówień lub złożeniem zamówienia tuż przed podanymi powyżej godzinami, zamówienie może być nadane dnia następnego. Wszystkie kwestie dotyczące wysyłki zamówień reguluje regulamin sklepu.


Koszty pakowania i wysyłki

Koszt dostawy uzależniony jest od wyboru przewoźnika, rodzaju przesyłki i ostatecznej jej wagi. Dla wysyłek realizowanych na terytorium Polski obliczany jest automatycznie podczas składania zamówienia. Klient ma możliwość dokonania wyboru przewoźnika jak również rodzaju przesyłki. Dla zamówień powyżej 300 złotych wysyłka odbywa się na nasz koszt. Wszystkie oferowane przez nasz sposoby dostawy i ich koszty zawarte zostały w tabeli zamieszczonej poniżej. Podane ceny pakowania i wysyłki są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Przesyłkę z zamówieniem możemy wysłać również poza granice Polski. Koszt takiej wysyłki ustalany jest indywidualnie z osobami zainteresowanymi.

PrzesyłkaWagaKoszt
Kurier DPD
od 0 do 30 Kg17,00 PLN
Kurier DPD (pobranie)
od 0 do 30 Kg23,00 PLN
Pocztex kurier 48 Standard
od 0 do 30 Kg19,00 PLN
Pocztex kurier 48 Pobranie
od 0 do 30 Kg23,00 PLN


Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.