Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Sklep internetowy Mente et Malleo prowadzony jest przez firmę MAGIA KAMIENI ANNA JANUS wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającą: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia, NIP 6581864098, REGON 123234441, adres poczty elektronicznej: sklep@menteetmalleo.eu, numer telefonu: 12 2580715.

 

Mente et Malleo to sklep z tradycjami, od wielu już lat działająca na rynku. Zajmujemy się pozyskiwaniem i sprzedażą okazów kolekcjonerskich minerałów, skamieniałości i meteorytów. Naszymi klientami są zarówno placówki muzealne jak i prywatni kolekcjonerzy z całego świata. Nasze okazy stanowią również wyposażenie pracowni dydaktycznych wielu Polskich uczelni. Prowadzimy sprzedaż internetową za pomocą serwisu aukcyjnego Allegro jak również poprzez naszą stronę internetową. Spotkać nas można na większości giełd minerałów i imprez kolekcjonerskich organizowanych na terenie całego kraju. Dokonując zakupu kamieni w naszej firmie mogą Państwo być pewni, że otrzymają wysokiej klasy, oryginalne okazy z pierwszej ręki, wprost ze złoża w którym występują. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Dlaczego my ?

1. Uczciwość wobec kupujących jest dla nas sprawą priorytetową. Kupując w naszym sklepie internetowym mają Państwo pewność, że kupują oryginale okazy kolekcjonerskie minerałów, skamielin, meteorytów lub tektytów.

2. Wszystkie zamieszczone na stronie sklepu zdjęcia i opisy produktów są naszego autorstwa. Staramy się, żeby każdy okaz miał wiarygodne zdjęcia i szczegółowe opisy, tak aby mogli Państwo dokładnie zapoznać się z nim i podjąć świadomą decyzję co do jego zakupu.

3. Wszystkie kamienie znajdujące się w ofercie naszego sklepu posiadamy w magazynie. Wszystkie złożone zamówienia realizowane są tak szybko, jak to tylko możliwe. Przeważnie wysyłka ma miejsce jeszcze w dniu złożenia i opłacenia zamówienia.

4. Zakupione w naszym sklepie internetowym kamienie pakujemy niezwykle starannie, wysyłając je w opakowaniach chroniących zawartość przed uszkodzeniem. Dodatkowo przesyłki kurierskie są ubezpieczone do pełnej kwoty, co gwarantuje klientowi zwrot wszelkich kosztów w przypadku zniszczenia lub zgubienia przesyłki.

5. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym nie jesteście Państwo zobligowani do założenia konta. Jeśli jednak zdecydują się Państwo założyć konto klienta i dokonywać zakupów w naszym sklepie regularnie, wszystkie Wasze zamówienia będą premiowane punktami i kuponami rabatowymi z programu dla stałych klientów. Mogą Państwo liczyć również na atrakcyjne rabaty i promocje skierowane do klientów naszego sklepu internetowego. Dodatkowo oferujemy darmową wysyłkę przy zamówieniach powyżej kwoty 300 zł.

6. Zawsze mogą Państwo czuć się bezpiecznie robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym. Dzięki wdrożonej Polityce Prywatności dbamy o bezpieczeństwo Waszych danych osobowych. Złożone zamówienia mogą opłacić Państwo za pomocą szybkich i bezpiecznych płatności internetowych. Płatności te realizowane są za pośrednictwem firmy DotPay (dotpay.pl). Transakcje obsługiwane przez tą firmę zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i chronione są z użyciem protokołu SSL.

7. Respektujemy wszelkie Państwa prawa jako klienta w tym prawo do zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni bez podania przyczyny.


Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.