Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Septaria poligonalna z pirytem - Maroko

Cena:  
30,00 zł

MM6364

Wielkość okazuok 72 x 57 x 13 mm
Lokalizacjaokolice Erfoud, Maroko

Polerowana septaria o wzorze poligonalnym. Szczeliny konkrecji wypełnione są kalcytem a w jej obrębie widoczne są kryształki pirytu.

Więcej szczegółów

1 szt.+

Zobacz pozostałe w kategorii: Septaria
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Polerowana septaria o wzorze poligonalnym. Szczeliny konkrecji wypełnione są kalcytem a w jej obrębie widoczne są kryształki pirytu.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.