Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas
Wyprzedaż! Róża pustyni - Sahara, Algieria

Róża pustyni - Sahara, Algieria

Cena:  
15,00 zł

MM2641

Wielkość okazuok. 68 x 53 x 28 mm
LokalizacjaSahara, Algieria
Ładna róża pustyni, wykształcona w postaci kulistego kwiatu, pochodząca z rejonów Sahary niezwykle rzadko odwiedzanych przez ludzi. Większość dostępnych na rynku róż pustyni pochodzi z turystycznej Tunezji. Róże z Algierii należą do rzadkości. Zdjęcie przedstawia oferowaną różę.

Więcej szczegółów

1 szt.+

Zobacz pozostałe w kategorii: Wyprzedaże
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Ładna róża pustyni, wykształcona w postaci kulistego kwiatu, pochodząca z rejonów Sahary niezwykle rzadko odwiedzanych przez ludzi. Większość dostępnych na rynku róż pustyni pochodzi z turystycznej Tunezji. Róże z Algierii należą do rzadkości. Zdjęcie przedstawia oferowaną różę.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.