Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas
Wyprzedaż! Azuryt, malachit - Maroko

Azuryt, malachit - Maroko

Cena:  
35,00 zł

D7930

Wielkość okazuok 59 x 55 mm
LokalizacjaKopalnia Sidi Ayad, Prowincja Boulemane, Maroko

Azuryt o ładnym, intensywnym zabarwieniu w towarzystwie malachitu. Okaz pochodzi z nieczynnych już od wielu lat złóż w rejonie Aouli.

Więcej szczegółów

1 szt.+

Zobacz pozostałe w kategorii: Wyprzedaże
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Azuryt o ładnym, intensywnym zabarwieniu w towarzystwie malachitu. Okaz pochodzi z nieczynnych już od wielu lat złóż w rejonie Aouli.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.