Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas
Wyprzedaż! Fluoryt - ośmiościan - Chiny

Fluoryt - ośmiościan - Chiny

Cena:  
10,00 zł

D11276

Wielkość okazunajdłuższy wymiar: ok. 20 mm
LokalizacjaChiny

Ładny kryształ fluorytu w postaci ośmiościanu.Fluoryt to minerał wapnia z gromady halogenków. Nazwa tego minerału pochodzi od łacińskiego słowa "fluere" co oznacza "płynąć". Nawiązuje ona do zdolności tego minerału do obniżania temperatur topnienia szeregu innych minerałów. Dzięki tej zdolności fluoryt znalazł zastosowanie w przemyśle hutniczym jako topnik.

Więcej szczegółów

1 szt.+

Zobacz pozostałe w kategorii: Wyprzedaże
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Ładny kryształ fluorytu w postaci ośmiościanu.Fluoryt to minerał wapnia z gromady halogenków. Nazwa tego minerału pochodzi od łacińskiego słowa "fluere" co oznacza "płynąć". Nawiązuje ona do zdolności tego minerału do obniżania temperatur topnienia szeregu innych minerałów. Dzięki tej zdolności fluoryt znalazł zastosowanie w przemyśle hutniczym jako topnik.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.