Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Rzadki glaukofan, talk - Włochy

Cena:  
70,00 zł

MM2318

Wielkość okazuok 66 x 38 x 27 mm
LokalizacjaRio Oremo, Chiavolino-Pollone, prowincja Biella, region Piemont, Włochy

Rzadki glaukofan w towarzystwie talku. Glaukofan jest krzemianem litu, magnezu, żelaza i glinu, zaliczanym do grupy amfiboli. Skupienia bardzo ładnie błyszczących kryształów.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Glaukofan
Zapytaj sprzedawcę o: "Rzadki glaukofan, talk - Włochy"
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Rzadki glaukofan w towarzystwie talku. Glaukofan jest krzemianem litu, magnezu, żelaza i glinu, zaliczanym do grupy amfiboli. Skupienia bardzo ładnie błyszczących kryształów.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.