Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Granat almandyn w łupku grafitowym - USA

Cena:  
100,00 zł

MM5567

Wielkość okazuok. 63 x 58 x 8 mm
LokalizacjaKopalnia Red Embers, Erving, Massachusetts, USA

Granat almandyn w łupku grafitowym z kopalni Red Embers w Erving (USA). Kopalnia ta dostarcza jubilerskiej jakości granatów jak również efektownych okazów kolekcjonerskich. Granaty posiadają wspaniałą, rubinową barwę, która ujawnia się po odpowiednim podświetleniu okazu. Kryształy granatu zostały wypreparowane w ten sposób by było możliwe ich podświetlenie od tyłu. Daje to niesamowity wizualny efekt, gdzie wspaniale zabarwione kryształy granatu kontrastują z szarym kolorem skały macierzystej. Zdjęcia przedstawiają okaz zarówno podświetlony z obu stron jak i tylko od przodu.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Minerały
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Granat almandyn w łupku grafitowym z kopalni Red Embers w Erving (USA). Kopalnia ta dostarcza jubilerskiej jakości granatów jak również efektownych okazów kolekcjonerskich. Granaty posiadają wspaniałą, rubinową barwę, która ujawnia się po odpowiednim podświetleniu okazu. Kryształy granatu zostały wypreparowane w ten sposób by było możliwe ich podświetlenie od tyłu. Daje to niesamowity wizualny efekt, gdzie wspaniale zabarwione kryształy granatu kontrastują z szarym kolorem skały macierzystej. Zdjęcia przedstawiają okaz zarówno podświetlony z obu stron jak i tylko od przodu.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.