Dla czego warto kupować u nas

Duży kompletny ząb mozazaura Mosasaurus anceps na skale - Kreda górna - Maroko

330,00 zł

MM5496

Dobrze zachowany kompletny ząb górnokredowego mozazaura w skale - Mosasaurus anceps. Wiek to ok. 70 mln lat. Okaz pochodzi z fosforytów okolic miejscowości Oued Zem w Maroku.

Więcej szczegółów

Wielkość okazu ok. 156 x 106 x 45 mm, długość samego zęba z korzeniem ok. 98 mm
Wiek geologicznyKreda
LokalizacjaOued Zem, Prowincja Khouribga, Maroko

1 szt.

+

Harmonogram giełd minerałów, skamieniałości i wyrobów jubilerskich w Polsce

Więcej informacji

Dobrze zachowany kompletny ząb górnokredowego mozazaura w skale - Mosasaurus anceps. Wiek to ok. 70 mln lat. Okaz pochodzi z fosforytów okolic miejscowości Oued Zem w Maroku.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Budzyński Przemysław Mente Et Malleo, Ul. Leśna 12, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.