Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Rzadki adamit miedziowy z Dalniegorska

Cena:  
45,00 zł

M4166

Wielkość okazuok. 47 x 45 x 23 mm
LokalizacjaWyrabotki Brennera, Dalniegorsk, Rosja
Ciekawy okaz bardzo rzadkiego minerału z grupy arsenianów - adamitu. Dodatkowo minerał ten występuje w odmianie zawierającej miedź. Okaz z niezwykle ciekawej lokalizacji.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Wyprzedaże
Zapytaj sprzedawcę o: "Rzadki adamit miedziowy z Dalniegorska"
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Ciekawy okaz bardzo rzadkiego minerału z grupy arsenianów - adamitu. Dodatkowo minerał ten występuje w odmianie zawierającej miedź. Okaz z niezwykle ciekawej lokalizacji.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.