Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Blenda cynkowa - sfaleryt, galena - Polska

Cena:  
65,00 zł

M9428

Wielkość okazuok 76 x 57 x 14 mm
LokalizacjaKopalnia Pomorzany, Olkusz, Polska

Polerowany kawałek blendy cynkowej o ciekawej formie i pięknym rysunku. Ostatnia okazja by zaopatrzyć się w tego typu okazy z naszych rodzimych złóż.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Wyprzedaże
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Polerowany kawałek blendy cynkowej o ciekawej formie i pięknym rysunku. Ostatnia okazja by zaopatrzyć się w tego typu okazy z naszych rodzimych złóż.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.