Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Jarosyt z klasycznej lokalizacji - Hiszpania

Cena:  
22,00 zł

M9314

Wielkość okazuok. 36 x 21 x 12 mm
LokalizacjaBarranco del Jaroso, Sierra Almagrera, Cuevas del Almanzora, Prowincja Almeria, Andaluzia, Hiszpania
Okaz jarosytu z lokalizacji gdzie minerał ten został opisany po raz pierwszy. W obrębie okazu liczne drobne kryształki tego minerału.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Wyprzedaże
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Okaz jarosytu z lokalizacji gdzie minerał ten został opisany po raz pierwszy. W obrębie okazu liczne drobne kryształki tego minerału.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.