Nasz kanał na YouTube
Dla czego warto kupować u nas
Dla czego warto kupować u nas

Kompletna, duża geoda z kryształem górskim - Maroko

Cena:  
280,00 zł

M3593

Wielkość okazuok. 206x 160 x 134 mm
LokalizacjaSahara Zachodnia, Maroko
Kryształ górski w formie kompletnej geody. Ładnie wykształcone, błyszczące kryształy. Okaz bardzo estetyczny i ekspozycyjny. Dwie części.

Więcej szczegółówSprzedane
Zobacz pozostałe w kategorii: Wyprzedaże
Dbamy o Twoje prawa

Magia Kamieni

Więcej informacji

Kryształ górski w formie kompletnej geody. Ładnie wykształcone, błyszczące kryształy. Okaz bardzo estetyczny i ekspozycyjny. Dwie części.Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (Magia Kamieni Anna Janus, Ul. Krakowska 51A, 32-566 Alwernia) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.